رگ یاب ND50

[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”2929″ img_size=”large” style=”vc_box_rounded”][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-file-pdf-o” background_style=”rounded-less” size=”xl” align=”center” css_animation=”left-to-right” link=”url:http%3A%2F%2Fnozaddarman.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F02%2FND-50.pdf||target:%20_blank|”][vc_text_separator title=”دانلود کاتالوگ” style=”double” el_width=”50″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_custom_heading text=”رگ یاب نوزاد و اطفال مدل ND-50
(Neonatal Transilluminator) ” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]

یک دستگاه قابل حمل است که حاوی یک LED با نور قرمز می باشد. مناسب بخش NICU و نوزادان با وزن کمتر از 4 کیلوگرم با سیستم تابش نور از زیر دست که تا عمق نفوذ 3 تا 6 میلی متر تمام وریدها را آشکار می نماید.

تذکر:

– بدلیل خیرگی ایجاد شده در چشم هنگام روشن کردن دستگاه نور آن را به صورت مستقیم به چشم خود یا نوزاد تحت معاینه هدایت نکنید.

– از ورود مایعات به داخل دستگاه جلوگیری نمایید.

– منبع تغذیه: 2 عدد باطری آلکالاین AA, Alkaline

– باطری متفرقه را جهت فعال نمودن دستگاه استفاده ننموده و فقط از باطری AA, Alkaline استفاده نمایید.

– باطری های غیر قابل شارژ را شارژ ننمایید.

– جهت نظافت دستگاه از پارچه آغشته به الکل رقیق استفاده کنید.

– جهت تعویض باطری درب کشوئی عقب را باز نموده و باطری ها را با باطری جدید تعویض کنید. نیازی به بازکردن پیچ پشت دستگاه نمی باشد.

– هر دو باطری را همزمان تعویض نموده و از استفاده یک باطری قدیمی با باطری جدید پرهیز کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]